Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 160

Erdey Dezső (1902-1957) 1932. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. ezüstözött Br emlékérem, peremén BRONZ fémjel (35mm) + 1941. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. Br emlékérem (35mm) T:2 egyiken ph.
30557.

Erdey Dezső (1902-1957) 1932. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." ezüstözött Br emlékérem, peremén "BRONZ" fémjel (35mm) + 1941. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." Br emlékérem (35mm) T:2 egyiken ph.

1 400 HUF
Farkas Ferenc (1958- ) 2002. Ady 1877-1919 egyoldalas, öntött Br plakett (110mm) T:1,1-
30558.

Farkas Ferenc (1958- ) 2002. "Ady 1877-1919" egyoldalas, öntött Br plakett (110mm) T:1,1-

15 000 HUF
40,54
44,12
Farkas Ferenc (1958- ) DN Petrius Paúlús Rubens - Pictor egyoldalas, öntött Br plakett (123mm) T:2
30559.

Farkas Ferenc (1958- ) DN "Petrius Paúlús Rubens - Pictor" egyoldalas, öntött Br plakett (123mm) T:2

8 000 HUF
Farkas Ferenc (1958- ) DN Renoir egyoldalas, öntött Br emlékérem (56mm) T:1-
30560.

Farkas Ferenc (1958- ) DN "Renoir" egyoldalas, öntött Br emlékérem (56mm) T:1-

8 000 HUF
Farkas Ferenc (1958- ) DN AD (Ajtósi Dürer) 1508 egyoldalas, öntött Br plakett (89mm) T:1-
30561.

Farkas Ferenc (1958- ) DN "AD (Ajtósi Dürer) 1508" egyoldalas, öntött Br plakett (89mm) T:1-

8 000 HUF
Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére Ag emlékérem (35,55g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30562.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Ag emlékérem (35,55g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

4 000 HUF
Fritz Mihály (1847-) 1990. Mathias Rex / MÉE Szeged - Mátyás király halálának 500. évfordulója Br emlékérem (2x) (42,5mm) T:1-
30563.

Fritz Mihály (1847-) 1990. "Mathias Rex / MÉE Szeged - Mátyás király halálának 500. évfordulója" Br emlékérem (2x) (42,5mm) T:1-

1 200 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1991. Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956. aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30564.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

1 200 HUF
Fritz Mihály (1947- ) DN Tömörkény István egyoldalas Br emlékérem (56mm) + 1979. 70 éve született Radnóti Miklós egyoldalas Br emlékérem (55mm) T:1- patina
30565.

Fritz Mihály (1947- ) DN "Tömörkény István" egyoldalas Br emlékérem (56mm) + 1979. "70 éve született Radnóti Miklós" egyoldalas Br emlékérem (55mm) T:1- patina

5 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. Magyar Szentek II. - Szent Margit aranyozott emlékérem (40mm) T:PP +  2000. Budapesti Ügyvédi Kamara 1875-2000 aranyozott fém emlékérem (42mm) T:1,1-
30566.

Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II. - Szent Margit" aranyozott emlékérem (40mm) T:PP + 2000. "Budapesti Ügyvédi Kamara 1875-2000" aranyozott fém emlékérem (42mm) T:1,1-

1 600 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. Magyar Szentek II - Szent Erzsébet jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + Magyar Szentek II - Nagyboldogasszony jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + Magyar Szentek II - Szent Margit jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP)
30567.

Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II - Szent Erzsébet" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Nagyboldogasszony" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Szent Margit" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP)

7 500 HUF
20,27
22,06
10
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. Magyar Szentek I - Szent László jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + Magyar Szentek I - Szent István jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + Magyar Szentek I - Szent Imre jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP)
30568.

Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek I - Szent László" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek I - Szent István" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek I - Szent Imre" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP)

7 500 HUF
20,27
22,06
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF