15012.
349. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Varjú Elemér: Magyar várak. Bp., Műemlékek Országos Bizottsága és a Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.