2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1. kötet: Versek. Bp.,1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, és gerinccel, névbejegyzéssel.