16919.
349. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Dr. Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Bp., 1881, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.