Tétel

1 600 HUF

Description:

Vegyes kertészeti könyvtétel, 8 db: Horn János: Őszibarack termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. Bp.,1937, Növényvédelem és Kertészet,(Stephaneum-ny.), 77+3 p. Papírkötés, hiányzó borítóval. Magyar Gyula: A rózsa ápolása. Mezőgazdasági és Kertészeti Könyvtár I. kötet. Bp., én., Légrády, 72 p. Papírkötés, hiányzó borítóval. Terts István: A kiskertek talaja. (Javítása, művelése, trágyázása.) Bp., 1977, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. N. A. Bluket: A növény élete. Természettudományos kiskönyvtár 11. sz. Bp., 1949, Szikra. Kiadói papírkötés. B. A. Keller: Hogyan alakítja át az ember a növényeket. Természettudományos kiskönyvtár 16. sz. Bp., 1949, Szikra. Kiadói papírkötés. Dr. Vass András: Tápláld és védd növényeid. Kertgazdák hasznos könyvei. Bp., én., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Sulyok Mária: Virágos ablak, virágos udvar. Mezőgazdasági Kiskönyvtár. Bp., 1961, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. A Fővárosi Tanács virágtermelő és értékesítő vállalatának katalógusa. Bp.,én.,"Virágért, 95+40 p. Kiadói papírkötés. Változó állapotban, közte 2 kopott borítóval, 2 kötet foltos, 2 kötet borítóhiánnyal.

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor