Printed Materials Number of items: 229
1918397
12785
349
Printed Materials
Other collectibles
Dokumentumok /facsimilék és röplapok/ - A magyar tanácsköztársaság kikiáltásának 50. évfordulójára. .Bp., 1976. FSZEK borítékban
1 800 HUF
1918393
12786
349
Printed Materials
Other collectibles
Dokumentumok - Az őszirózsás forradalom 60, évfordulójára .Bp., 1978. FSZEK szakadt borítékban
1 800 HUF
1981476
12787
349
Printed Materials
Other collectibles
1979-1980 Fotó folyóirat. 26. évf. 1-12. sz.+27. évf. 1-12. sz. 2 teljes évfolyam, két kötetbe kötve. Modern egészvászon-kötésekben.
1 800 HUF
1779195
12788
349
Printed Materials
Other collectibles
10 000 HUF
1934649
12789
349
Printed Materials
Other collectibles
1980 a Rakéta regényújság 24 lapszáma, két kötetbe egybekötve, vászonkötésben, jó állapotban
1969307
12790
349
Printed Materials
Other collectibles
1980 Magyar Építőművészek Szövetsége Rendes tagok és tagok névsora. Bp., 1980. Számos bejegyzéssel, átjavítással. Sérült borítóval.
1 000 HUF
1909863
12791
349
Printed Materials
Other collectibles
1982 A Rakéta regényújság több száma könyvbe kötve
1 200 HUF
1932942
12792
349
Printed Materials
Other collectibles
1985 Múlt századi társasjátékok. 1985-ös falinaptár, spirálfűzött, dohos.
1847953
12793
349
Printed Materials
Other collectibles
10 000 HUF
1983990
12794
349
Printed Materials
Other collectibles
cca 1986 7 db különféle fegyverekkel kapcsolatos nyomtatvány: fegyverkresz, sportlövészet lélektana, stb., tűzött papírkötésben
1 200 HUF
1971889
12795
349
Printed Materials
Other collectibles
1989 Nagy Imre és társai újratemetésével foglalkozó újságok, 3 db, Az Igazság emlékszáma. 1989. június 16. (Történelmi Igazságtétel Bizottság kiadványa), Népszabadság 1989. június 17, XLVII. évf. 141 sz., Népszabadság Hétvége 1989. június 17. Számos fotóval, érdekes írással, jó állapotban.
1 200 HUF
1985215
12796
349
Printed Materials
Other collectibles
1991 Nemzeti Sporthistória, a Nemzeti Sport 3 db különszáma+ 1947 Meghívó a Kispesti 87. Sportkör báljára
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035