Printed Materials

Number of items: 229

1947 Bp., Bloch Leó okleveles építész halotti értesítője
12761.

1 200 HUF
1947 Délvidéki Független Hírlap politikai napilap II. évfolyamának 61. száma
12762.

1 200 HUF
1947 Tolnamegyei Kis Újság Sport 1947. okt. 18., nov. 22., hajtásnyommal, az egyik szám szélein szakadással, 2x4 sztl. lev.
12763.

1 000 HUF
1947-1948 Bp., A Kispesti Deák Ferenc Gimnáziummal kapcsolatos tételek 4 db:  1947-1948 A Kispesti Deák Ferenc Gimnázium 2 db évkönyve 1946-1947, és 1947-1948. iskolai évéről. Kispest, 1947-1948, Kultur-nyomda-Fischhof Nyomda,28+35 p. Kiadói papírkötésben. + 1948 Meghívó a Kispesti Deák Ferenc Gimnázium érettségi báljára, az iskola borítékjában. + 1948 Miniszterelnök, Dinnyés Lajos, gépelt elutasító levele a bál fővédnöki posztjának elutasítása tárgyában.
12764.

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1949-1950 Vegyes papírrégiség tétel, szocialista témában, 8 db.  A Párt vezeti az Ifjúsági Szövetséget. 1. szám. Bp., é.n.,(cca 1950), Magyar Ifjúság Népi Szövetsége Oktatási Osztálya,(Athenaeum-ny.), 28 p. Papírkötés.  1950 Magyar-Szovjet Társaság Tájékoztató. II. évf. 9. sz. Magyar-Szovjet Barátság Hónapja, 1950 febr-márc.   1950 Fűszerértékesítő Nemzeti Vállalat - Szabadságharcos Szövetség üzemi szervezetének szabadságharcos estélyének meghívója, hajtásnyommal.   1949 Orsai Csomópont (Konstantin Zászlonov) film prospektus. Bp.,Globus-ny.  Tájékoztató a sztahanovista cím elnyerésérének feltételeiről, 4 p.  1949 Szikra. Ifjúmunkás lap. II. évf. 52. sz., szakadozott, foltos.  Rákosi Mátyás, és Sztalin fotók, 2 db, foltosak, sérültek, rossz állapotban, 24x18 cm.
12765.

cca 1949-1950 Vegyes papírrégiség tétel, szocialista témában, 8 db. A Párt vezeti az Ifjúsági Szövetséget. 1. szám. Bp., é.n.,(cca 1950), Magyar Ifjúság Népi Szövetsége Oktatási Osztálya,(Athenaeum-ny.), 28 p. Papírkötés. 1950 Magyar-Szovjet Társaság Tájékoztató. II. évf. 9. sz. Magyar-Szovjet Barátság Hónapja, 1950 febr-márc. 1950 Fűszerértékesítő Nemzeti Vállalat - Szabadságharcos Szövetség üzemi szervezetének szabadságharcos estélyének meghívója, hajtásnyommal. 1949 Orsai Csomópont (Konstantin Zászlonov) film prospektus. Bp.,Globus-ny. Tájékoztató a "sztahanovista cím" elnyerésérének feltételeiről, 4 p. 1949 Szikra. Ifjúmunkás lap. II. évf. 52. sz., szakadozott, foltos. Rákosi Mátyás, és Sztalin fotók, 2 db, foltosak, sérültek, rossz állapotban, 24x18 cm.

2 400 HUF
cca 1950 Család és iskola. (1. évf.), 2-3. sz. Kiadja a Magyar Nők Demokratikus Szövetsége a szülői munkaközösségek számára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp.,Forrás-ny., foltos, 63+1 p.
12766.

2 400 HUF
cca 1950 Szovjet Gyár - Szovjet Asszony. Magyar-Szovjet Társaság és a Magyar Nők Demokratikus Szövetségének kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp., Hírlapnyomda-ny., a borító elvált a gerinctől, foltos, 48 p.
12767.

2 400 HUF
1953 Szabad Ifjúság IV. évf. 240. sz. 1953. okt. 13. Bp., Ifjúsági Lapkiadó,(Szikra-ny.), 4 p. A címlapon az Aranycsapat Ausztria elleni 3:2-es győzelmével, kis szakadással.
12768.

1 200 HUF
1954 Népsport. X. évf. 193. sz. 1954. szept. 27. Benne Szovjetunió-Magyarország 1:1 futball mérkőzés, az Aranycsapat mérkőzésének hírével. Bp., Szikra-ny., 4 p.
12769.

1 200 HUF
cca 1954 Vacheron et Constantin Genéve árjegyzék és órakatalógus
12770.

1 600 HUF
1956 A Kárpáti Igaz Szó c. újságnak az SZKP XX. kongresszusáról, a személyi kultusz végéről beszámoló száma.
12771.

1 000 HUF
1956 Vegyes 1956-os folyóirat tétel, 15 db, közte: Népakarat I. évf. 3. sz.;Magyar Honvéd I. évf. 6. ,8. sz.; Igazság. I. évf. 8 sz.; Népszava. 77. évf. 3. sz.; Magyar Függetlenség. I. évf. 3. Déli kiadás.,4. sz.; Hétfői Hírlap. I évf. 3. sz.; Népszabadság. I. .évf. 5. Rendkívüli kiadás,7 sz., Esti Budapest. V. évf. 250 sz. (okt. 23.); Magyar Ifjúság. I. évf. 2., 3. sz.; Szabad Nép. XIV. évf. 297 sz.; Irodalmi Újság. VII. évf. 43 sz.; Szabad Nép 1956. nov. 9. (csak a címlap). Bennük a kor, és a forradalom híreivel. Változó állapotban.
12772.

2 000 HUF
31

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF