Margit Bara - Dezső Gyarmati legacy

Number of items: 5

1991. A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje, polgári tagozat karikán jelzett zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, T:1,1- Gyarmati Dezső (1927-2013) olimpiai bajnok vízilabdázó kitüntetése. Doboz nélkül, adományozó nélkül /  Hungary 1991. Order of Merit of the Hungarian Republic, Grand Cross, Civil Grade enamelled and gold plated Ag decoration hallmarked on ring with neck ribbon, . C:UNC,AU
12388.

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje, polgári tagozat" karikán jelzett zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, T:1,1- Gyarmati Dezső (1927-2013) olimpiai bajnok vízilabdázó kitüntetése. Doboz nélkül, adományozó nélkül / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Grand Cross, Civil Grade" enamelled and gold plated Ag decoration hallmarked on ring with neck ribbon, . C:UNC,AU

60 000 HUF
186,34
204,08
Gyarmati Dezső (1927-2013) olimpiai bajnok vízilabdázó könyvtárából származó könyvek. Nagyrészt sporttal és filmművészettel kapcsolatosak, közöttük néhány dedikált is. Érdemes megnézni.
12389.

9 000 HUF
27,95
30,61
cca 1960 Nagaszaki az Emlékpark az atombomba dómmal. Nagyméretű gobelin, Ajándék a Bara-Gyarmati házaspár részére. Üvegezett keretben. 85x45 cm
12390.

6 000 HUF
18,63
20,41
Gyarmati Dezső (1927-2013) olimpiai bajnok vízilabdázó dedikált újságcikk üvegezett keretben Tarlós István főpolgármesternek címezve. 40x32 cm
12391.

4 000 HUF
12,42
13,61
Koronaőr, ólomkatona. Ajándék Gyarmati Dezső részre Lezsák Sándor parlamenti alelnöktől. 11 cm
12392.

5 000 HUF
15,53
17,01

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

355. Auction:
Payment deadline is 18 October

356. Auction:
From 8 to 17 October
Payment deadline is 1 November
Viewing: From 14 to 17 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.