Books: History

Number of items: 144

Báró Mednyánszky Cézár emlékezései és vallomásai az emigrációból. Fordította és kiegészítésekkel ellátta: Dr. Óvári-Avary Károly. Bp., 1930, Singer és Wolfner, 1 t.+238 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott, kissé sérült gerinccel, kissé foltos címképpel.
15755.

2 000 HUF
Marschalkó Lajos: Kik árulták el 1918-ban Magyarországot? 1944-es kiadás hasonmás kiadása. Bp., 2000, Gede testvérek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15756.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kanyar József: A reménység esztendei. A Nemzeti Parasztpárt a Dél-Dunántúlon. Életrajzi számadás a koalíciós évekről. DEDIKÁLT! 1989, Pannónia. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15757.

1 800 HUF
Fukuyama, Francis: Amerika válaszúton. Demokrácia, hatalom és neokonzervatív örökség. Bp., 2006, Századvég Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15758.

4 000 HUF
15759.

2 400 HUF
Valeriu Marcu: Machiavelli. A hatalom iskolája. Fordította: Szegő István. Bp.,1937, Rekord. Átkötött modern egészvászon-kötés, egy lap kijár.
15760.

1 800 HUF
15761.

2 400 HUF
Szentgyörgyvölgyi Péter: A tegnapok szépasszonyai. Dedikált! Szentendre, 2016. Szerzői.Kiadói papírborítékban
15762.

3 000 HUF
2 db könyv - Mészáros István: Középszintű iskoláink kronológiája és topográfiája 996-1948. Általánosan képző középiskolák. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. + Katolikus iskolák Magyarországon. 2000, Magyar Katolikus püspöki Kar. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15763.

1 200 HUF
15764.

1 800 HUF
15765.

2 400 HUF
15766.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF