Books: History

Number of items: 144

Pesty Frigyes: Az eltünt régi vármegyék I-II. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat-Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés. Reprint kiadás. Szép állapotban.
15767.

4 000 HUF
Niccoló Machiavelli művei I-II. kötet. A jegyzeteket írta Herczeg Gyula. Bp., 1978, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
15768.

3 000 HUF
15769.

13 000 HUF
35,14
38,24
15770.

14 000 HUF
37,84
41,18
15771.

1 600 HUF
Szabó Lőrinc: Buddha tenyerén. A költő keleti tematikájú versei. Bp., 1991, Helikon. Névre szóló példány, velúrkötésben, műanyag védőborítóval, készült 2000 példányban.
15772.

1 000 HUF
Henri Pozzi: Századunk bűnösei. Ford. Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Dr. Marjay Frigyes. Átkötött kopottas félvászon-kötés.
15773.

2 200 HUF
5,95
6,47
15774.

2 600 HUF
7,03
7,65
15775.

4 000 HUF
15776.

2 000 HUF
Cesare Cantu: Caratteri Storici. Milano, 1882, Typografia e Liberia Editrice Ditta Giacomo Agnelli. Olasz nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel./ Half-linen-binding, worn cover, with stamps, in Italian language.
15777.

1 600 HUF
A rendtartó székely falu. (Faluközösségi határozatok a feudalizmus utolsó évszázadból.) Bevezető tanulmánnyal és magyarázó jegyzetekkel közzé teszi Imreh István. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói papírkötés.
15778.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF