1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Paul Beiglin: Berliner Biedermeier. Leben, Kunst, und Kultur in Alt-Berlin zwischen 1815 und 1848. Bielefeld-Leipzig,1942,Velhagen&Klasing. Második kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.