11104.
348. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
2 000 HUF
Ismeretlen alkotó: "Kezdetben volt az Ige,..." Jn. 1,1-5., 9-14. Karcolt rézlemez farost lemezen, jelzett, fa keretben, kopásnyomokkal, 19x19 cm