240 000 HUF
648,65 EUR, 705,88 USD
cca 1850 Jelzés nélkül: Az ifjú Ferenc József. Olaj, vászon, restaurált, keretben, 93×74 cm / cca 1850 Emperor Franz Joseph, oil, linen, restored, 93×74 cm