16858.
347. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 800 HUF
15
Dr. Schandl József: Az állattenyésztés enciklopédiája. Bp.,1924, Eggenberger, 144 p. + Reichenbach Béla: Dánia mezőgazdasága magyar gazdaszemmel nézve. Bp.,1927, "Pátria", 56 p. (Egybekötve.) Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos, viseltes borítóval, de belül néhány kissé foltos laptól eltekintve jó állapotban.