16861.
347. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Bernátsky Jenő: A gyümölcskertészet elmei. Különös tekintettel a gyümölcsfák betegségei elleni védekezésre. Gazdasági tanácsadó. 27. Bp., é.n., Athenaeum, 237 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.