1856 Erdély Nagyfejedelemséget Illető Országos Kormánylap. Landes Regierungs-Blatt für das Grossfürstenthum Siebenbürgen. 1856-es évfolyam I. osztály I.-től XVIII.-ig terjedő darab. II. rész I-től X-ig terjedő darab. [Hermannstadt (Nagyszeben), 1858, Theodor Steinhaußen], 2+623+VII+VII+IX+113 p.+3 sztl. lev. Három hasábos, magyar, német és orosz nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval,foltos lapokkal.
1873 A Brüsszeli tőzsde épületének felavatási bálja, Táncrend térképpel / 1873 Inauguration of the Stock exchange of Bruxelles. Dance card with plan. 4p.
1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. Júniustól decemberig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.
1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. január-júniusig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.