Printed Materials

Number of items: 227

1856 Erdély Nagyfejedelemséget Illető Országos Kormánylap. Landes Regierungs-Blatt für das Grossfürstenthum Siebenbürgen. 1856-es évfolyam I. osztály I.-től XVIII.-ig terjedő darab. II. rész I-től X-ig terjedő darab. [Hermannstadt (Nagyszeben), 1858, Theodor Steinhaußen], 2+623+VII+VII+IX+113 p.+3 sztl. lev. Három hasábos, magyar, német és orosz nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval,foltos lapokkal.
12526.

14 000 HUF
37,84
41,18
1862 Remellay Gusztáv (1819-1866) ujságíró kőnyomatos képe. Marastoni József munkája. 28x36 cm. Foltos.
12527.

1 600 HUF
1870 Pest, A Nép Zászlója 1848. újság 16. száma, 8p
12528.

6 000 HUF
cca 1870 Holland fegyverkészítő díszes címkéje. 24x15 cm
12529.

1 800 HUF
1873 A Brüsszeli tőzsde épületének felavatási bálja, Táncrend térképpel / 1873 Inauguration of the Stock exchange of Bruxelles. Dance card with plan. 4p.
12530.

3 000 HUF
12531.

3 000 HUF
12532.

3 000 HUF
1883 Nemzetközi gyarmati kiállítás sorszámozott belépő / International Colonial Expo numbered entry ticket.
12533.

1 600 HUF
12534.

5 000 HUF
12535.

5 000 HUF
12536.

3 000 HUF
12537.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF