2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Mezey Bertalan: Elektromótorok szerkezete, működése, kapcsolása és kezelése. Bp., 1910, Thália Kő- és Nyomdai Műintézet, 220+XXIV p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen címkével, és sérüléssel.