15644.
346. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
Arató Géza et al.: Magyar sport. Bp., é. n., Reé László. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben, az elején két laza lappal, laza fűzéssel.