Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 62

Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky Jenővel. Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.   Buzánszky Jenő (1925-2015) dedikációjával.
15630.

5 000 HUF
Ifj. Papp László: Édesapám, Papp Laci. Harc ringen belül és kívül. Bp.,2004, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
15631.

5 000 HUF
15632.

2 800 HUF
7,57
8,24
Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, foltos. Deák Ferenc (1922-1998) aláírásával.
15633.

3 000 HUF
15634.

3 000 HUF
Nagy Béla: FTC évkönyv 1986. Kiadói kartonálásban.
15635.

2 000 HUF
15636.

1 600 HUF
3 kézilabdával kapcsolatos könyv: Kézilabdázás. Verseny- és játékszabályok. Sport 1964. (2x) + Országos Sport HIvatal: A kézilabda. Bp., 1949.
15637.

2 000 HUF
15638.

1 000 HUF
Szekeres István: Hegedűs Csaba. Bp., 1981, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
15639.

800 HUF
Kahlich Endre-Gy. Papp László-Subert Zoltán: Olimpiai játékok 1896-1976. 1980. Két kötet Bp., 1977, 1980 Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15640.

1 400 HUF
Nobel József: Vállalati sport aranykönyve. Összeállította: Takács István. Bp.,1947,Reiner Ödön-ny., 49+1+6 p. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
15641.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF