17199.
346. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Természetrajz polgári leányiskolák részére. Wettstein H. nyomán a polgár leányiskolák tantervének és a hazai viszonyoknak megfelelően kidolgozták Pásthy Károly és Szarvassy Margit. I. rész. Bp., é.n., Franklin. Színes táblákkal. Átkötött félvászon-kötésben, foltos, kopott borítóval, plusz bekötött oldalakkal. Rossz állapotban!