3 600 HUF
Zsindely Ferenc: Isten szabad ege alatt. Elbeszélések vadról, vadászatról, vadászemberekről. Zsindely Endre felvételeivel. Bp,[1933],Franklin, 277+2 p.+ 64 t. (fekete-fehér fotók.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kijáró címképpel, egyébként jó állapotban.