1 200 HUF
Id. Bánó Iván: Hej, boldog vadászidők! Mulatságos vadásztörténetek és egyéb emlékek! Gróf Keglevich Jenke rajzaival. [Bp.,1942, Hungária Hirlapnyomda Rt.], 175 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borító viseltes, foltos lapokkal, hiányos címlappal, megviselt állapotban.