11155. 345. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
22 000 HUF
0 HUF
cca 1890 Zsolnay oktagon alakú kis kaspó és tégely, réz henger betéttel, egyik jelzett (családi címeres), aranyozás erősen kopott, m:4 és 8,5 cm, d: 4 és 8,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk