11151. 345. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
40 000 HUF
0 HUF
Zsolnay díszváza, kézzel festett porcelánfajansz, festék kopással, javított, alján apró lepattanásokkal, jelzett (mélynyomás), formaszám: 611, m: 34 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk