Books: Architecture, Art Number of items: 169
1891513
16690
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Moravánszky Ákos: Antoni Gaudi. Architektúra. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 000 HUF
1890402
16691
345
3800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
3 800 HUF
1904165
16692
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
4 000 HUF
1885198
16693
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vegyes művészeti könyvtétel, 5 db:
László Gyula: Művészetről, művészekről. Írások a képzőművészetről. Elvek és utak. Bp.,1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
1 400 HUF
1915145
16694
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
1885096
16695
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 000 HUF
1909304
16696
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lyka Károly: Festészeti életünk a Milleniumtól az első világháborúig. 1896-1914. + Festészetünk a két világháború között. (1920-1940.) Visszaemlékezések. Bp.,1953-1956, Képzőművészeti Alap. Első kiadások. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítókkal. Megjelent 3000 és 2627 példányban.
1 200 HUF
1909306
16697
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Z. Gács György: A festészet technológiája. Bp.,1954, Képzőművészeti Alap. Kiadói kopottas félvászon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
2 400 HUF
1909332
16698
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
David Piper: A művészet élvezete. Fordította: Turai Hedvig. Bp., 1987, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
1956412
16699
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:
Realizmus a Nyugat művészetében. Fordította: Józsa Péter, Zahemszky László. Bp.,1964, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
Megjelent 3200 példányban.
Katona Imre: A magyar kerámia és porcelán. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
1955996
16700
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Baloghné Horváth Terézia: Népi ékszerek. Magyar Népművészet.Bp.,1983,Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
1957205
16701
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Varga Vera: Régi magyar üveg. Bp., 1989. Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírborítékban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035