Books: Architecture, Art Number of items: 169
1956437
16666
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szabó Sándor: Délig nyitók. Újabb költemények. Bp.,1907, Franklin-ny., 110+2 p. Korabeli kopottas félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal.
1 000 HUF
1956158
16667
345
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Művészet és tér. Hamvas Béla - konferencia. Tempevölgy Könyvek 15. Balatonfüred, 2014. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1955944
16668
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Magyar Kézművesség. 2006. Színes fotókkal illusztrált. Bp., 2006, Magyar Kézművességért Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés,
1 000 HUF
1957109
16669
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos egészvászon borítóval, szakadt, kopott, foltos papírborítóval, dohos. 1956889
16670
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Michelangelo. Festői életműve. Összeáll.: Ettore Camesasca. Az előszót Charles de Tolnay írta. Fordította: Havas Lujza. A művészet klasszikusai. Bp.,1992,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
1956942
16671
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A művészet világa 3 kötete:
Végh János: Van Eyck.; Hannelore Sachs: Donatello. Fordította: Hárs Ernő.; Tátrai Vilmos: Piero della Francesca. (Lengyel nyelven.) Bp.-Berlin-Varsó,1983-1982,Corvina-Henschelverlag-Arkady. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
1956951
16672
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Tátrai Vilmos: Közép-Itáliai cinquecento festmények. Bp.,1983, Corvina. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.+
H. Takács Mariann: Spanyol festészet a primitívektől Riberáig. Bp., 1982, Corvina. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
1 000 HUF
1956624
16673
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Beth Franks: Wicker, Cane and Willow. London, 1990, Weidenfeld&Nicholson, 143 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
1956658
16674
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Suzanne Slesin-Stafford Cliff-Daniel Rozensztroch: Greek Style. Gilles de Chabaneix fotóival. London, 1992, Thames and Hudson. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3 000 HUF
1956752
16675
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Irving Stone: Michelangelo. Regényes életrajz. Bp.,1970, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. 1956809
16676
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
László Emőke: Flamand és francia kárpitok Magyarországon. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1956012
16677
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ruzsa György: Ikonok könyve. A nemzeti és a helyi iskolák a bizánci és a posztbizánci ikonfestészetben. Bp.,1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035