1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés T:3
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration C:F
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1-
/ Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:AU
NMK 249.
Osztrák-Magyar Monarchia 5db-os vegyes jelvény tétel, benne 1914-1916. "Két év a harcmezőn 1914-1916" Zn sapkajelvény, "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" gyártói jelzéssel (27x30,5mm) + ~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott Br jelvény, hátlapon "HIVATALOS KIADVÁNY" felirattal, vízszintes tűvel (47x25mm) + 1916. "A Világháború Emlékére 1914-16 / VIRIBUS UNITIS" hadifém emlékmedál (30mm) + 1917. "Csak Előre! - 81. Tábori tarack ezred" tombak sapkajelvény. Szign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. "4. Karácsony a fronton 1917" Zn jelvény, hátoldalon "Winter & Adler - Bécs" gyártói jelzéssel (30x43mm) T:2,2- patina
Austro-Hungarian Monarchy 5pcs of various badged, including 1914-1916. "Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916)" Zn cap badge, with "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" maker's mark (27x30mm) + ~1915. "Statue of the National Generosity" enamelled Br badge with horizontal pin, on the back "HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue)" (47x25mm) + 1916. "Memory of the World War 1914-16 / VIRIBUS UNITIS" tombac commemorative medal (30mm) + 1917. "CSAK ELŐRE! - K.U.K. FELDHAUBITZ REGIMENT No. 81." tombac cap badge. Sign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. "4. Weihnachten im Felde 1917" Zn badge, with "Winter & Adler - Wien" makers mark on reverse (30x43mm) C:XF,VF patina
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel" adományozó okirata Berchtold hadügyminiszter aláírásával T:III ly. Austro-Hungarian Monarchy 1916. Arwarding document of the 'Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration' C:F hole
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:1-,2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU,XF
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:1-
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU
NMK 428.
1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2
Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 429.