1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Juhász Gyula összes versei. 1905-1929. Sík Sándor előszavával. Sajtó alá rendezte Paku Imre. Szeged, 1940, Szukits. 1 t.+VIII+384 p. Későbbi átkötött álbordás aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, pár lap fűzése laza, a lapélek foltosak. ajándékozási sorokkal.