Number of items: 364

17621.

1 200 HUF
Kassák Lajos: Megnőttek és elindulnak. Bp., é.n., Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17622.

1 000 HUF
Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.
17623.

2 000 HUF
Omar Khajjám: Rubáíját. Ford.: Szabó Lőrinc, illusztrálta Szász Endre. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17624.

1 200 HUF
Földes Anna: Az Irodalmi Újság könyve. Tanulmányok, portrék, dokumentumok, mellékletben az 1956. nov. 2. szám facsimiléje. Bp.,2001, Széphalom Könyvműhely-Új KÉZirat Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17625.

1 600 HUF
Dr. Orbán Mendreszóra: Új magyar-szlovák szótár. II. kötet. Revideálta: Dr. Skultéty József. Bratislava/Pozsony,(1933),Wigand. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóban, sérült gerinccel.
17626.

1 200 HUF
17627.

1 800 HUF
17628.

1 200 HUF
Sziklay János: A testvérek. Bp., 1899, Pesti Könyvnyomda Rt. Kicsit kopott vászonkötésben
17629.

1 000 HUF
Váth János: Pannontenger csillaga. Szombathely, [1917], Nemzedékek Irodalmi Vállalat. A szerző dedikációjával! Sérült, tűzött papírkötésben.
17630.

1 200 HUF
Vikár Béla: Nevető rímek. Bp.,[1932], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 207+1 p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.
17631.

1 200 HUF
Jeel Cross: A kicserélt szőnyeg. Palladis Regénytár. Bp.,é.n.,Palladis Rt. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
17632.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF