Books: Hunting

Number of items: 17

Erdészeti zsebnaptár az 1943. évre. I-II. Szerk.: Dr. Ing. Mihályi Zoltán. XXIX. évf. Bp., 1943, Országos Erdészeti Egyesület. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
17161.

8 000 HUF
A vadászati ismeretek kézikönyve I-II. kötet. I. kötet: Bölcsházai Bélaházy Jenő: Fegyvertan. Fogó-készülékek, csalétkek, hívók, hurkok,...A vadászebek, vadászló és sólyom.  II. kötet: Szécsi Zsigmond: A hazai vadak természetrajza. [Balatonfenyves], 1993, Lipták. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, jó állapotban.
17162.

5 000 HUF
19
17163.

3 600 HUF
9,73
10,59
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17165.

1 000 HUF
Széchényi Zsigmond: Csui! ... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április. Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17166.

1 000 HUF
17167.

1 000 HUF
Magyar László: Ártéri szarvasok. Nimród-füzetek 4. Bp.,1988, Pallas. Kiadói papírkötés.
17168.

1 000 HUF
Dr. Bertóti István: Őzhívás. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17169.

1 000 HUF
Borzsák Benő: Vadászati alapismeretek. Bp., 1988, Mezőgazdasági Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
17170.

1 200 HUF
B. Traven: Híd a dzsungelben. Fordította: Terényi István. Bp.,1958, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17171.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 6 db:   Fekete István: Téli berek. Bp.,1964,Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Kondor Lajos rajzaival. Bp., 1982, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.   Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában. Bp.,1985,Kentaur. Az első kiadás fényképeivel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötésben, kiadó kissé szakadt borítóval.  Czifferszky István: Ördöggyűrű. Bp., 1981, Móra. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban.  Schmidt Egon: Tollas énekművészek. Dr. Kalotás Zsolt fotóival. Bp., 2003, Új Ember. Kiadói kartonált papírkötés.
17172.

1 000 HUF
Vegyes vadászkönyv tétel, 3 db:   Molnár Gábor: Horgászom az Amazonason. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.   Vadásznapló anno... Vál., és szerk.: Dr. Székely István. Bp.,1994, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  A néma völgyben. Vadászírók elbeszélései. Vál. Véber Károly. Jenkovszky Iván rajzaival. Delfin Könyvek. Bp.,1979,Móra. Második kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17173.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF