2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Magyarország művészeti emlékei. 4. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp., 1939. Műemlékek Orsz. Biz. Kiadói félbőr sorozatkötésben, ex libris-szel, kopott borítóval, gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.