Art-ceramics
Number of items: 33
1934695
11111
343
Art-ceramics
Other collectibles
Filigrán fém talpas dekoratív kerámia kínáló, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, d: 19,5 cm
4 000 HUF
1934844
11112
343
Art-ceramics
Other collectibles
Díszes virágmintás tányér, mázas porcelánfajansz, jelzett (Q), apró kopásokkal, lepattanással, d: 20 cm
4 000 HUF
1935981
11113
343
11000
Art-ceramics
Other collectibles
Ráhmer lány virágcsokorral, festett mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 23,5 cm
11 000 HUF
1695407
11114
343
Art-ceramics
Other collectibles
1 400 HUF
1937443
11115
343
Art-ceramics
Other collectibles
Dekoratív fekete haumtál, jelzéás nélkül, apró opásokkal, 20,5×10,5×5,5 cm
1 000 HUF
1937562
11116
343
Art-ceramics
Other collectibles
"Hungary" feliratos, huszáros, fém fedeles kerámia korsó, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 29 cm
2 000 HUF
1936625
11117
343
Art-ceramics
Other collectibles
Retró váza, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 32,5 cm
1 200 HUF
1880705
11118
343
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Iparművészeti Vállalatos kis váza. Festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan állapotban, m:13 cm
5 000 HUF
1873945
11119
343
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Iparművészeti Vállalat. Kis váza Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan állapotban, m:11 cm
3 000 HUF
1935986
11120
343
11000
Art-ceramics
Other collectibles
Ráhmer suszter fiú, festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 24 cm
11 000 HUF
1841882
11121
343
Art-ceramics
Other collectibles
Gyula mázas kerámia vázácska, jelzés nélkül, hibátlan, 11 cm+Kínai vázácska, matricás, jelzett, kopott, 13 cm.
1 400 HUF
1938341
11122
343
15000
Art-ceramics
Other collectibles
Goebel/Hummel zenélő kisfiú és kislány, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:13 cm
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m