19011. 343. Closed Online auction Jewellery
8 500 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) kávédaráló, jelzett, sérült, 3,5×1,5 cm, nettó: 12,8 g
Photo of the item taken by : turóczi_márk