15074.
343. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Győri Vilmos: Pozsony története. Pozsony, 1911, Angemayer Károly. Félvászon kötés, kopottas állapotban + egy töredékkel.