16894.
343. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1956,Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.