Books: Minibooks

Number of items: 9

A fegyveres erők szolgálati szabályzatai. 1949-1988. Bp.,1988, Honvédelmi Minisztérium,(HM Központi Nyomda.) Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton-tokban, egy-két gerincen kis kopásnyomokkal, jó állapotban.   11 kötetes minikönyv sorozat. Készült az 1988. március 1-jén hatályba lépett új Szolgálati Szabályzat kiadása alkalmából az alapszabályzatok terén 40 év alatt végbement változások bemutatása érdekében.   Számozott (50/50.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Teljes. Ritka!
17143.

11 000 HUF
35,48
40,15
Vegyes minikönyv tétel, db:   Jack London 1-4. 1. Az erősek ereje. 2. Északi Odüszeia. 3. Az élet törvénye. 4. Az ároktól délre. Bp., 1975, Nyomdaipari Szakmunkásképző Intézet. Kiadói nylon-kötés. Megjelent 500 példányban, ebből 100 példány piros számozással, 300 példány fekete számozással, 100 példány számozás nélküli. Ez számozatlan példány. Ritka!   Petőfi Sándor: Az apostol. Fekete Géza egészoldalas illusztrációival. Bp.,1979, Ságvári Endre Nyomdaipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói kartontokban. Megjelent 500 példányban.   33 év az Athenaeum Nyomda élén. Bp., 1982, Athenaeum. Kiadói nylon-kötés.   Molnár Károly: Sakk világbajnokok. Bp., 1977, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon kötés.
17144.

3 000 HUF
9,68
10,95
Pathelin Péter prókátor. 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17145.

1 000 HUF
3,23
3,65
Babits Mihály: Erato. Bp., 1970, Szépirodalmi Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17146.

1 000 HUF
3,23
3,65
Magyar János-Lugossy Zoltán: A magyar vöröskereszt. Bp., 1977, Magyar Vöröskereszt. Kiadói papírkötés- Számozott (1500/0075.) példány. Jó állapotban.
17147.

1 000 HUF
3,23
3,65
Petra József: Zemplénagárdtól Domaházáig. 1944-1984. Rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/307.) példány, piros számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
17148.

1 000 HUF
3,23
3,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.