1 200 HUF
"Nű?" Kóser adomák és rituális viccek. Összegyűjtötte: Lueger. Bp., 1903, Vass József, 94 p. KésÅ‘bbi átkötött félvászon-kötés, kopott borÃtóval, az elülsÅ‘ kötéstábla belsején és elÅ‘zéklapon rajzzal, laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel.