https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 166

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Steier Lajos: A szabadságharc revideált története sorozat 3 kötete: Görgey és Kossuth; Az 1849-iki trónfosztás előzményei és következményei; Haynau és Paskievics 1. köt. Bp., é. n. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15789.

Steier Lajos: A szabadságharc revideált története sorozat 3 kötete: Görgey és Kossuth; Az 1849-iki trónfosztás előzményei és következményei; Haynau és Paskievics 1. köt. Bp., é. n. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
15
Emese álma. Mítosz és történelem I. kötet. Honismeret folyóirat különszáma. Olvasókönyv művelődéstörténeti vetélkedőhöz. Bp., 1994, Alfa Kiadó és Nyomdaüzem, 156 p. Kiadói papírkötés.
15790.

Emese álma. Mítosz és történelem I. kötet. Honismeret folyóirat különszáma. Olvasókönyv művelődéstörténeti vetélkedőhöz. Bp., 1994, Alfa Kiadó és Nyomdaüzem, 156 p. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
A kőkori világ. Vadászó-gyűjtögetők és korai földművelők. Az ember képes története. Szerk.: Dr. Göran Burenhult. Colin Renfrew előszavával. Fordította: Dr. Kordos László, Dr. Bácskay Erzsébet. Bp.,1995, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15791.

A kőkori világ. Vadászó-gyűjtögetők és korai földművelők. Az ember képes története. Szerk.: Dr. Göran Burenhult. Colin Renfrew előszavával. Fordította: Dr. Kordos László, Dr. Bácskay Erzsébet. Bp.,1995, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. 1. köt. Bp., [1943], Korvin Mátyás Magyar-Olasz Egyesület - Franklin. Kissé laza, viseltes félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15792.

Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. 1. köt. Bp., [1943], Korvin Mátyás Magyar-Olasz Egyesület - Franklin. Kissé laza, viseltes félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. kötet. Bp., 1935-1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Második,bővített kiadás. Kiadói félbőr-kötésben,a gerincen és a borítón kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
15793.

Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. kötet. Bp., 1935-1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Második,bővített kiadás. Kiadói félbőr-kötésben,a gerincen és a borítón kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Number of bids:
0
Andrić Sándor: A Montenegroi fejedelemség története a legrégibb időtől fogva az 1852-es évig. Szerb okmányok, segédművek, és népénekek után kidolgozta --, fordította Kunos Gyula. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. XII + 153 + [3] p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban
15794.

Andrić Sándor: A Montenegroi fejedelemség története a legrégibb időtől fogva az 1852-es évig. Szerb okmányok, segédművek, és népénekek után kidolgozta --, fordította Kunos Gyula. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. XII + 153 + [3] p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0
John E. Morby: A világ királyai és királynői. Az idők kezdetétől napjainkig. Fordította: Hideg János. Budapest, 1991, Maecenas. Kiadói kemény papírkötés, beragasztott Szent László hermát ábrázoló képeslappal, jó állapotban.
15795.

John E. Morby: A világ királyai és királynői. Az idők kezdetétől napjainkig. Fordította: Hideg János. Budapest, 1991, Maecenas. Kiadói kemény papírkötés, beragasztott Szent László hermát ábrázoló képeslappal, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Maspero, Henri: Az ókori Kína. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15796.

Maspero, Henri: Az ókori Kína. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
A magyar levéltártörténet kronológiája. 1000-2000. Szerk.: Dóka Klára, Müller Veronika, Réfi Oszkó Magdolna. Bp., 2000, Magyar Országos Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
15797.

A magyar levéltártörténet kronológiája. 1000-2000. Szerk.: Dóka Klára, Müller Veronika, Réfi Oszkó Magdolna. Bp., 2000, Magyar Országos Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Ungváry Krisztián: Budapest ostroma. Bp.,2001, Corvina. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, térkép-melléklet nélkül.
15798.

Ungváry Krisztián: Budapest ostroma. Bp.,2001, Corvina. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, térkép-melléklet nélkül.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Szinay Sándor: II. József. Ébresztő Népszerű Tudományos Füzetek XI. kötet. Bp., 1912, Világosság Rt., 30+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval.
15799.

Szinay Sándor: II. József. Ébresztő Népszerű Tudományos Füzetek XI. kötet. Bp., 1912, Világosság Rt., 30+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp.,1976, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.
15800.

Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp.,1976, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment