1938 A lengyel hadsereg díszfelvonulása Rydz-Smigly tábornagy előtt, Lengyelország felszabadulásának 20-ik évfordulóján, hátoldalán feliratozva, pecséttel jelzett, 18x24 cm
cca 1905 Katonai esküvői fotó, rajta magas rangú huszár és katonatisztekkel, (köztük Várady Albert (1870-?) m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjével, feltehetőleg Reich Árpád a varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjének és vizeki Tallián Margit, dunántúli nemesi család tagjának esküvői fotója, körbevágott, az alján két sérüléssel, 22x33 cm.
A magyar királyi 3. debreceni honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 4 nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 10 eredeti képeslappal (képeslapok, fotólapok 1915-1916, 1940), tábori postával, egy hadnagyi katonai azonossági igazolvánnyal (1918), egy reklám nyomtatvánnyal (1915.), köztük Szirmay Ödön főhadnagyról készült fotólappal, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./
/ History of 3th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Debrecen, with 10 pc. original postcards, 1 pc. military ID card, 1 pc. army field service postcard, and 1 pc. advertisment, on 4 sheets, not glued on the paper.
A magyar királyi 19. pécsi honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 3 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 10 db eredeti képeslappal (képeslap, fotólap (1915-1918)), rajtuk számos érdekes fotóval, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./
History of 19th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Pécs, with 13 pc. original postcards, on three sheets, not glued on the paper.
Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús magyar királyi honvéd huszárok történetéről, közte a magyar királyi 4. és 10. honvéd huszárezreddel, 3 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 7 db eredeti képeslappal (képeslap, fotólap (1914-1918)), 2 db eredeti fotóval (1916,1918), 1 db újságkivágással, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra. /
/ Special selection of the history of the Hungarian Royal Hussar Regiments (4th,10th hussar regiments), first world war, with 7 pc. original postcards, 2 pc. original photos, on 3 pc. sheets, not glued on the paper.
1869 Elszállásolási utasítás a m. kir. honv. kerületi parancsnokságok és hadbiztosságok számára, a m. k. honvédség végleges szervezéséig, az egyik oldalon 1870-es szolgabíró bejegyzéssel, 29 p.
1796 I. Ferenc (1768 - 1835) német-római császár, magyar és cseh király nevében katonaszökevények számára amnesztiát hirdető rendelet, hajtásnyomokkal.