Maps

Number of items: 96

cca 1938 Budapest térkép és információ turistáknak francia nyelven nagyon jó állapotban. 80x50 cm
12821.

2 200 HUF
5,95
6,47
Modern térképek: 8 db Budapest, 13 db Szlovák turista térkép, 13 db cseh-morva turista térkép
12822.

1 600 HUF
4 db háború előtti vegyes térkép
12823.

1 800 HUF
1866 A déli csatatér térképe. (Porosz-osztrák-olasz háború.) Bp., Emich Gusztáv, foltos, a széleken gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 54x39 cm
12824.

1 000 HUF
1845 F. Fried: General Karte des Türkischen Reichs (in Europa und Asien) nebst dem Königreiche Griechenland, F. Fried, Wien, Artaria & Comp, kézzel színezett rézmetszet, rossz állapotban, a hátoldala firkált, javított, szakadásokkal, 35x49 cm.
12825.

1 800 HUF
Nagy, vegyes 1945 előtti térképeket tartalmazó tétel, közte magyar és külföldi térképekkel. Mappában, változó állapotban, különféle méretben. Érdekes átnézendő anyag.
12826.

5 000 HUF
1898-1911 Vegyes térkép tétel, 5 db, Mohács és Villány, Pincehely, Dunaföldvár és Szabadszállás, Hajós, Sárbogárd, 1:75.000. Bp., M. Kir. Kereskedelemügyi Min., (2 db. Klösz Gy. és Fia-ny., 3 db. Károlyi György-ny.), vászonra kasírozva, változó állapotban, közte viseltesekkel is, 43x55 cm és 44x56 cm közötti méretben
12827.

3 600 HUF
9,73
10,59
13
cca 1900-1940 Vegyes magyar térkép tétel, 25 db, benne vármegye térképekkel, közte: Verőce ,Borsod, Szeben, Torda-Aranyos, Komárom, Alsó-Fehér, Kis-Küküllő, Torontál vármegyék paszpartuzott térképeivel. Változó állapotban, közte sérültekkel, szakadtakkal. Különféle méretben.
12828.

5 000 HUF
1967 Vegyes magyar térkép tétel, 5 db, Magyarszék, Berkesd, Felsőmindszent, Kaposszekcső, Sásd, 1:25.000. Bp., M. N. Térk. Int., foltos 47x47 cm.
12829.

1 200 HUF
cca 1940-1975 Vegyes térkép tétel, Pécs úthálózata (1:7500), Pécsi egyházmegye térképe (1:180.000, Bp.,Offset ny.), Mecsek és környéke térképe, változó állapotban, szakadásokkal, foltokkal, 83x98 cm, 98x70 cm, és 58x93 cm
12830.

3 200 HUF
8,65
9,41
cca 1900 A magyar korona országainak posta- és távirdatérképének 5 db szelvénye. Tervezte: Oberhäuser Lajos, Rajzolta: Mitskó Ferenc. Kartonra kasírozva, kettő szelvény ép, egy sérült, egy sérült, hiányos, egy viseltes, ketté szakadt, sérült. 45x60 cm
12831.

1 000 HUF
XIX. sz. Olasztelek / Tălisoara erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron 80x70 cm
12832.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF