1845 F. Fried: General Karte des Türkischen Reichs (in Europa und Asien) nebst dem Königreiche Griechenland, F. Fried, Wien, Artaria & Comp, kézzel színezett rézmetszet, rossz állapotban, a hátoldala firkált, javított, szakadásokkal, 35x49 cm.
Nagy, vegyes 1945 előtti térképeket tartalmazó tétel, közte magyar és külföldi térképekkel. Mappában, változó állapotban, különféle méretben. Érdekes átnézendő anyag.
1898-1911 Vegyes térkép tétel, 5 db, Mohács és Villány, Pincehely, Dunaföldvár és Szabadszállás, Hajós, Sárbogárd, 1:75.000. Bp., M. Kir. Kereskedelemügyi Min., (2 db. Klösz Gy. és Fia-ny., 3 db. Károlyi György-ny.), vászonra kasírozva, változó állapotban, közte viseltesekkel is, 43x55 cm és 44x56 cm közötti méretben
cca 1900-1940 Vegyes magyar térkép tétel, 25 db, benne vármegye térképekkel, közte: Verőce ,Borsod, Szeben, Torda-Aranyos, Komárom, Alsó-Fehér, Kis-Küküllő, Torontál vármegyék paszpartuzott térképeivel. Változó állapotban, közte sérültekkel, szakadtakkal. Különféle méretben.
cca 1940-1975 Vegyes térkép tétel, Pécs úthálózata (1:7500), Pécsi egyházmegye térképe (1:180.000, Bp.,Offset ny.), Mecsek és környéke térképe, változó állapotban, szakadásokkal, foltokkal, 83x98 cm, 98x70 cm, és 58x93 cm
cca 1900 A magyar korona országainak posta- és távirdatérképének 5 db szelvénye. Tervezte: Oberhäuser Lajos, Rajzolta: Mitskó Ferenc. Kartonra kasírozva, kettő szelvény ép, egy sérült, egy sérült, hiányos, egy viseltes, ketté szakadt, sérült. 45x60 cm