2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
[Z. Tábori Piroska]: Tökmag viszontagságai. Elmeséli Piroska néni. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp.,[1934],Dante,(Pátria-ny.),88+2+115+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.