Tétel

3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD

Description:

Filozófiai Írók Tára 5 kötete és az Officina könyvtár 1 kötete: [David] Hume: Vizsgálódás az emberi értelemről. Fordította magyarázatokkal ellátta Alexander Bernát. Filozófiai Írók Tára III. kötet. Bp. 1906. Franklin-Társulat, VI+2+207 p. Második, javított és bővített kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, jó állapotban. [Immanuel] Kant: Kant prolegomenái minden leendő metafizikához, mely tudományként fog szerepelni. Fordította magyarázatokkal ellátta Alexander Bernát. Filozófiai Írók Tára VIII. kötet. Bp. 1909. Franklin-Társulat, XVIII+2+128 p. Második, javított és bővített kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, jó állapotban. [Gottfried Wilhelm] Leibniz. Értekezések. Fordították: Dr. Bauer Simon és Dr. Vida Sándor. Bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta: Dr. Vida Sándor. Filozófiai Írók Tára VIII. kötet. Bp. 1907. Franklin-Társulat, 224+2 p. Átkötött egészvászon-kötésben, jó állapotban. [George] Berkeley: I. Három párbeszéd Hylas és Philonous közt. II. Értekezés a látásnak egy új elméletéről. Fordította, életrajzzal és jegyzetekkel ellátta: Dr. Dienes Valéria. Filozófiai Írók Tára XXI. Bp., 1909, Franklin-Társulat, 234+1 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban. Henri Bergson: Idő és szabadság. Tanulmány elméletünk közvetlen adatairól. Fordította, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Dr. Dienes Valéria. Filozófiai Írók Tára új sorozat. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 199+1 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban. + Platón: Sókratés védőbeszéde. Officina könyvtár 59. Fordította és bevezetővel ellátta: Devecseri Gábor. Bp.,1944,Officina, 60+4 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

Share: