17348. 342. Closed Online auction Books: Religion
800 HUF
0 HUF
Hajós József: A természetben isten nyomain. Bp.,1914, Buzárovits Gusztáv. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, névbejegyzéssel, 465-466. oldal gyűrött, szakadt, a hátsó szennylapja foltos.
Photo of the item taken by : vörös_iván