Books: Religion

Number of items: 49

17317.

80 000 HUF
257,23
287,77
Misztótfalusi Kis Miklós Aranyas Bibliája. Szent Biblia - Azaz Istennek Ó és Újtestamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Fordította Károli Gáspár. (1685, M. Tótfalusi Kis Miklós.) Szent David kiralynak és profetának szazötven soltári. Fordította Szenci Molnár Albert. (1686, M. Tótfalusi Kis Miklós.) Az 1685-ös és 1686-os kiadások hasonmás kiadása.  Tarnóc Márton-Haiman György: M. Tótfalusi Kis Miklós aranyas bibliája. Bp.,1991, Európa. Kiadói egészműbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kiadói papírdobozban,tanulmányfüzettel. Szép állapotban.
17318.

8 000 HUF
25,72
28,78
Sacrosanctum Conilium Tridentinum. Patavium (Padua), 1758, ny. n.,XVI+362 p. Latin nyelven. Korabeli pergamen-kötésben, foltos borítóval, sérült hátsó kötéstáblával, az elülső kötéstábla belsején, az elülső és a hátsó szennylapon bejegyzéssel, foltos könyvdíszekkel.
17319.

8 000 HUF
25,72
28,78
cca 1753-1755 Német nyelvű, kézzel írt imádságos könyv, officium. Rajzolt piros színű címlapokkal, piros színű fejezet címekkel, 139 sz. lev.+2+21 sztl. lev. Korabeli aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az utolsó lapon ceruzás firkával.
17320.

5 000 HUF
16,08
17,99
11
Keresztény catechismus, az az: A keresztényi hitnek ágazatira kérdések és feleletek által való rövid tanítás... Pozsony - Kassa, 1786. Landerer, 261 l. + 107 l) Hiány: címlap. Későbbi aranyozott egészvászon-kötésben. Néhány lap restaurált
17321.

4 000 HUF
12,86
14,39
17322.

10 000 HUF
32,15
35,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

345. Auction:
Payment deadline is 24 May

346. Auction:
From 14 May to 23 May
Payment deadline is 7 June
Seeing: From 20 to 23 May

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.