1 000 HUF
Szendrey Mihály: Ötven év a színészetből. Arad, 1932, Lovrov&Co. Kiadói kopottas egészvászon-kötés. Ruzicskay György (1896-1993): Ex Libris Dr. Szabó Sándor, klisé, papír,10x8 cm. A szerző, Szendrey Mihály (1866-1956) színész, színigazgató által dedikált.