1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dickens: Twist Olivér. Fordította: Gondol Dániel. Klasszikus Regénytár. Bp.,1913, Révai. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, enyhén dohos. Dr. Ravasz László (1882-1975) református lelkész, a Dunamelléki református egyházkerület püspöke (1921-1948) névbejegyzésével és ex libris-szével.