1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Angol Firenzuola: Szerelmi históriák. Régiségek-ritkaságok. V. A borító rajza Gróf József munkája. Bp., 1922, Amicus, (Athenaeum-ny.), 136 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben, kis kopásnyomokkal, kis sérüléssel a gerincen.