17183.
342. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Venzárné Dr. Petri Gizella: Drogatlasz. (Drogok mikroszkópos vizsgálata.) Bp.,1979, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés.