17218.
342. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Darányi Gyula: Az iskoláskor egészségügye. Bp., 1933, Országos Közegészségügyi Egyesület Tudományos Szakosztálya. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.